Serwer w chmurze

VPS w chmurze

Wynajem serwera cloud od Fotbo to niezawodna i korzystna oferta, którą można zamówić kilkoma kliknięciami w cenie o 85% niższej niż inne wysokowydajne VPS. Wybierz nas, a na pewno się nie zawiedziesz!
Cloud Vps
Niższe ceny,wyższe zyski
koszt
CPU
RAM
NVMe
Prędkość
VPSstart
koszt
3,90 *
CPU
1
RAM
2
NVMe
12
Prędkość
1000 Mbps
VPSbasic
koszt
5,90 *
CPU
2
RAM
4
NVMe
25
Prędkość
1000 Mbps
VPSlight
koszt
10,90 *
CPU
4
RAM
8
NVMe
50
Prędkość
1000 Mbps
VPSsmart
koszt
19,90 *
CPU
6
RAM
16
NVMe
100
Prędkość
1000 Mbps
VPSultra
koszt
38,90 *
CPU
8
RAM
32
NVMe
200
Prędkość
1000 Mbps
VPSpro
koszt
57,90 *
CPU
9
RAM
48
NVMe
300
Prędkość
1000 Mbps
VPSpremium
koszt
76,90 *
CPU
10
RAM
64
NVMe
400
Prędkość
1000 Mbps
Wszystkie taryfy
* Ceny nie zawierają podatku VAT

67% taniej. 1,5x szybciej

Szukasz najlepszego VPS? Porównanie VPS — oferty liderów rynku. Różnica jest wyraźna, wybór jest oczywisty!
€/mies
1 CPU/2 RAM/30 GB SSD
AWS
Przekonaj się sam
€/mies
1 CPU/2 RAM/50 GB SSD
DigitalOcean
Przekonaj się sam
€/mies
1 CPU/2 RAM/55 GB SSD
Vultr
Przekonaj się sam
€/mies
1 CPU/2 RAM/12 GB NVMe
Fotbo
Przekonaj się sam

Wynajmij serwery VPS w chmurze w Fotbo

Backups
VPS w chmurze zapewnia ważną funkcję tworzenia kopii zapasowych instancji w chmurze. Możesz regularnie tworzyć kopie zapasowe swojego serwera, w tym plików, baz danych i konfiguracji. Zapewnia to ochronę przed utratą danych w przypadku awarii lub nieoczekiwanych sytuacji.
Backups
Funkcja tworzenia snapshotów w VPS w chmurze możliwia zapisanie bieżącego stanu serwera w danym momencie. Snapshoty mogą być używane do szybkiego odzyskiwania danych po nieoczekiwanych zdarzeniach lub do klonowania serwera w celu rozwoju i testowania.
Backups
VPS w chmurze zazwyczaj udostępniają wbudowane narzędzia do konfiguracji zapory sieciowej. Pozwala to ograniczyć dostęp do serwera, zezwalając tylko na określone typy ruchu lub adresy IP. Zwiększa to bezpieczeństwo, minimalizując ryzyko nieautoryzowanego dostępu i ataków.
Backups
VPS w chmurze zapewniają możliwość konfigurowania elastycznych ustawień sieciowych. Można tworzyć sieci wirtualne, zarządzać adresami IP, konfigurować DNS i stosować różne zasady sieciowe. Pozwala to na dostosowanie infrastruktury do aplikacji lub wymagań biznesowych oraz umożliwia bardziej efektywne zarządzanie siecią.
BackupsBackupsBackupsBackups

Jak działa Cloud VPS

Serwery w chmurze VPS to zaawansowana technologia wirtualna, która łączy w sobie zasoby i moc serwera fizycznego. Maszyny wirtualne tworzone są na bazie fizycznego komputera, na którym zainstalowany jest specjalny system operacyjny. Serwer wirtualny w chmurze jest odpowiedni dla projektów, które wymagają indywidualnych i niestandardowych ustawień.
  • Serwera VPS w chmurze można używać do uruchamiania programów i przechowywania plików. Fizycznym sprzętem zarządza dostawca, od którego wynajmujesz serwer w chmurze.
  • Klient ma pełną kontrolę nad serwerem w chmurze przez internet. Serwer w chmurze dla firm to najlepszy wybór. Łatwy w zarządzaniu, wydajny w działaniu – testowany przez małpy!

Zlokalizuj nasze serwery VPS w innych regionach

Monkey NL
VPS w HolandiiCentrum danych w Holandii znajdują się w Serverius – jednym z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie centrów danych w UE. Centrum posiada kompletną infrastrukturę IT i certyfikat TIER III+.ZAMÓW
Monkey PL
VPS w PolsceCentrum danych w Polsce. Certyfikowany poziom niezawodności, standardy ISO 27001, NEN 7510. Błyskawiczne łącze, stabilna infrastruktura, wsparcie techniczne 24/7.ZAMÓW
Monkey Empty
W projekcie jest jeszcze 9 regionówFOTBO to młody, ale szybko rozwijający się projekt. Nieustannie poszukujemy nowych możliwości rozwoju i ulepszania naszych usług. Korzystamy tylko z niezawodnych europejskich centrów danych. Wybieramy centra danych posiadające certyfikat TIER III+. Z dużym doświadczeniem, dużą liczbą klientów. Wysoki poziom i wysoka odporność na awarie.

Systemy operacyjne dla VPS

Windows16, 19, 22
CentOS8, 9
Debian10, 11, 12
Ubuntu20.04, 22.04, 23.04, 23.10
Rocky Linux8, 9
AlmaLinux8, 9
Wynajem serwera wirtualnego przydaje się na różne cele – od rozwoju i testowania po hosting aplikacji i danych. Każdy serwer może mieć własną konfigurację i charakterystykę. Możesz wybrać serwer VPS z systemem operacyjnym Windows, Debian, Ubuntu lub Centos OS.

Serwer firmowy w chmurze

Wynajem serwera chmurowego to możliwość natychmiastowego skalowania zasobów. W szczególności, VPS w chmurze pozwala na utrzymanie mocy procesora, przepustowości i przestrzeni dyskowej w ilości wymaganej dla Twojej firmy.Zakup taniego serwera w chmurze oznacza zmniejszenie kosztów zakupu sprzętu i jego utrzymania, zminimalizowanie kosztów specjalistów IT.
Cloud Vps for business
Jakie zadania rozwiązuje połączenie z usługą?
  • Hostowania sklepów internetowych, aplikacji, stron internetowych.
  • Pracy zdalnej.
  • Hostowania startupów, które wymagają całodobowej pracy.
  • Serwer w chmurze dla Twojej strony internetowej zapewni niezawodny hosting dla projektów komercyjnych o wysokich wymaganiach w zakresie bezpieczeństwa i prywatności.
  • W celu rozwoju, projektowania i testowania różnego oprogramowania, hosting można kupić w atrakcyjnej cenie: koszt serwera w chmurze od 3.90 €.
Gotowerozwiązania

Najlepsze serwery VPS w Fotbo

Wirtualna prywatna chmura (VPC)

Wirtualna prywatna chmura (VPC)
Jest to dedykowana sieć dla Twoich zasobów w chmurze. Pozwala ona kontrolować sposób, w jaki zasoby te komunikują się ze sobą oraz konfigurować ochronę danych.ZAMÓW

System równoważenia obciążenia

System równoważenia obciążenia
Load balancery pomagają zoptymalizować dystrybucję ruchu i wykorzystanie zasobów oraz uniknąć przeciążenia systemu.ZAMÓW

Zarządzanie DNS

Zarządzanie DNS
Funkcja DNS umożliwia zastąpienie złożonych adresów IP łatwymi do zapamiętania nazwami domen. Ułatwia to dostęp do urządzeń sieciowych, takich jak komputery, routery i kamery internetowe, nawet jeśli ich adresy IP ulegną zmianie.ZAMÓW

Pływające adresy IP

Pływające adresy IP
Pływający adres IP umożliwia zmianę przypisania adresów IP między serwerami wirtualnymi w tym samym centrum danych bez zatrzymywania operacji i utrzymywania dostępności usług. Dla jednej usługi VPS można mieć dwa rodzaje adresów IP: dodatkowy i podstawowy, którymi można zarządzać.ZAMÓW
Może zainteresuje

Cię Równoważenie obciążenia od Fotbo

SPRAWDŹ
load-balancer

FAQ

Koncepcja Cloud Server ma zastosowanie do wysokowydajnej maszyny wirtualnej, która tworzona jest zgodnie z wymaganiami klienta, przy użyciu dużej puli zasobów firmy dostawcy.