Serwery VPS w Polsce

Monkey PLSerwery Fotbo hostowane są w największym polskim centrum danych Beyond. Dlaczego warto kupić serwer wirtualny w Polsce? Beyond gwarantuje stabilność i niezawodność na poziomie 99.982%. Co ważne, serwery są całkowicie odizolowane od wpływów zewnętrznych. Jest też autonomiczne zasilanie i zaawansowana kontrola klimatu (N+1).
Plan taryfowy
koszt
region
CPU
RAM
NVMe
Traffic
Prędkość
VPSstart
koszt
3,90 *
region
CPU
1
RAM
2
NVMe
12
Traffic
1 TB
Prędkość
1000 Mbps
VPSbasic
koszt
5,90 *
region
CPU
2
RAM
4
NVMe
25
Traffic
2 TB
Prędkość
1000 Mbps
VPSlight
koszt
10,90 *
region
CPU
4
RAM
8
NVMe
50
Traffic
4 TB
Prędkość
1000 Mbps
VPSsmart
koszt
19,90 *
region
CPU
6
RAM
16
NVMe
100
Traffic
8 TB
Prędkość
1000 Mbps
VPSultra
koszt
38,90 *
region
CPU
8
RAM
32
NVMe
200
Traffic
16 TB
Prędkość
1000 Mbps
VPSpro
koszt
57,90 *
region
CPU
9
RAM
48
NVMe
300
Traffic
24 TB
Prędkość
1000 Mbps
VPSpremium
koszt
76,90 *
region
CPU
10
RAM
64
NVMe
400
Traffic
32 TB
Prędkość
1000 Mbps
* Ceny nie zawierają podatku VAT
PL city

Wynajem serwera VPS w Polsce od Fotbo

Centrum danych w Polsce spełnia wymagania międzynarodowych standardów Tier III. Ten wysoki standard zapewnia status zaufanego dostawcy i gwarantuje klientom ich krytycznie ważne operacje biznesowe. Jednym z kluczowych aspektów tej zgodności jest bardzo wysoka dostępność zasobów – 99,982%. Oznacza to, że centrum danych zapewnia stały dostęp do serwera chmurowego opartego na systemie Linux, minimalizując przestoje. Ponadto centrum tworzy kopie zapasowe i zapewnia nieprzerwane działanie ważnych komponentów wydajnościowych. Obejmuje to wiele rozwiązań, dzięki którym klienci mogą mieć pełne zaufanie do ważnych procesów biznesowych obsługiwanych przez centrum danych. Certyfikat ISO 27001 potwierdza, że centrum korzysta z najbardziej zaawansowanych systemów w zakresie bezpieczeństwa informacji. Rozwinięta infrastruktura pozwala klientom na wybór różnych dostawców usług według własnego uznania.
Zakup VPS w Polsce to nowy poziom możliwości:
  • Unikalne adresy IP, w tym IPv4 i IPv6
  • Zaawansowane mechanizmy filtrowania ruchu
  • Kontrola nad systemem DNS
  • Pełna kontrola nad serwerem

Kup serwer VPS w Polsce 67% taniej

Szukasz najlepszego VPS? Porównanie VPS — oferty liderów rynku. Różnica jest wyraźna, wybór jest oczywisty!
€/Mon
1 CPU/2 RAM/30 GB SSD
AWS
€/Mon
1 CPU/2 RAM/50 GB SSD
DigitalOcean
€/Mon
1 CPU/2 RAM/55 GB SSD
Vultr
€/Mon
1 CPU/2 RAM/12 GB NVMe
Fotbo

Nasze centrum danych w Polsce

ISO 27001

Centrum kolokacji w Poznaniu, które FOTBO wykorzystuje do świadczenia hostingu VPS w Polsce, posiada certyfikaty ISO 27001 i NEN 7510.

ANSI/TIA-942

Ocena 4 według standardu ANSI/TIA-942, potwierdzająca wysoki poziom niezawodności i jakości zarówno w zakresie telekomunikacji i architektury, jak i mechaniki oraz zasilania.

EN 50600 Class 4

Zgodność z klasą 4 zgodnie z oficjalną normą UE – EN 50600. Norma ta określa najlepsze strategie działania centrów danych.
pl data centre 1
pl data centre 2
pl data centre 3
pl data centre 4

Bezpieczeństwo

Centrum danych ściśle przestrzega norm branżowych, w tym ISO/IEC 27001 i PCI DSS. Centrum kolokacji w Poznaniu jest pierwszym centrum w UE i jedynym w Europie Środkowej, które uzyskało certyfikat ANSI/TIA-942 Rated-4. Potwierdza to jego wiodąca pozycja w zakresie niezawodności i bezpieczeństwa cloud VPS.

Niezawodność energetyczna

Pierwsze centrum danych w Polsce, które wdrożyło dwa niezależne systemy zasilania: dynamiczny UPS i standardowy UPS bateryjny. Ponadto wdrożono dwa różne systemy chłodzenia: tradycyjne chłodzenie wodne oraz zaawansowane chłodzenie adiabatyczne. Wynajem VPS w Polsce gwarantuje stabilność energetyczną i niezawodność nawet w ekstremalnych sytuacjach.

Ochrona przeciwpożarowa

Centrum danych wykorzystuje zaawansowane systemy ochrony przeciwpożarowej, aby niezawodnie chronić serwery. Czujniki temperatury i dymu mogą natychmiast wykryć pożar, minimalizując straty. Kolejną innowacją jest automatyczny system gaśniczy, który natychmiast reaguje na ogień, zmniejszając szkody. Znacząco zwiększa to bezpieczeństwo danych i sprzętu klienta, dzięki czemu wynajem serwera wirtualnego w Polsce jest niezawodną i opłacalną inwestycją.

Chłodzenie serwerów

W 2016 roku w centrum danych wprowadzono adiabatyczny system chłodzenia. Wykorzystuje on specjalne agregaty chłodnicze umieszczone na dachu. Do chłodzenia wykorzystują one powietrze i wodę. System chłodzenia pozwala utrzymać optymalny mikroklimat w serwerowniach oraz zapewnia stabilną i wydajną pracę zdalnych serwerów.

Kup serwer VPS w Polsce 48% bardziej produktywny

Wyniki są, wybór jest na korzyść FOTBO.

Systemy operacyjne dla VPS

Windows16, 19, 22
CentOS8, 9
Debian10, 11, 12
Ubuntu20.04, 22.04, 23.04, 23.10
Rocky Linux8, 9
AlmaLinux8, 9
Wynajem serwera wirtualnego przydaje się na różne cele – od rozwoju i testowania po hosting aplikacji i danych. Każdy serwer może mieć własną konfigurację i charakterystykę. Możesz wybrać serwer VPS z systemem operacyjnym Windows, Debian, Ubuntu lub Centos OS.

Zlokalizuj nasze serwery VPS w innych regionach

Monkey PL
VPS w PolsceCentrum danych w Polsce. Certyfikowany poziom niezawodności, standardy ISO 27001, NEN 7510. Błyskawiczne łącze, stabilna infrastruktura, wsparcie techniczne 24/7.
Monkey NL
VPS w HolandiiCentrum danych w Holandii znajdują się w Serverius – jednym z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie centrów danych w UE. Centrum posiada kompletną infrastrukturę IT i certyfikat TIER III+.ZAMÓW
Monkey Empty
W projekcie jest jeszcze 9 regionówFOTBO to młody, ale szybko rozwijający się projekt. Nieustannie poszukujemy nowych możliwości rozwoju i ulepszania naszych usług. Korzystamy tylko z niezawodnych europejskich centrów danych. Wybieramy centra danych posiadające certyfikat TIER III+. Z dużym doświadczeniem, dużą liczbą klientów. Wysoki poziom i wysoka odporność na awarie.
Skorzystaj z rozwiązań Fotbo: inwestuj mniej, zarabiaj więcej

kup serwer od 2.90 €

ZAMÓW
vds