Serwery VPS w Holandii

Monkey NLSerwery VPS w Holandii znajdują się w Serverius – jednym z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie centrów danych w UE. Centrum posiada kompletną infrastrukturę IT i certyfikat TIER III+. Sprzęt podłączony jest do dostawców z poziomem TIER III.
Plan taryfowy
koszt
region
CPU
RAM
NVMe
Traffic
Prędkość
VPSstart
koszt
3,90 *
region
CPU
1
RAM
2
NVMe
12
Traffic
1 TB
Prędkość
1000 Mbps
VPSbasic
koszt
5,90 *
region
CPU
2
RAM
4
NVMe
25
Traffic
2 TB
Prędkość
1000 Mbps
VPSlight
koszt
10,90 *
region
CPU
4
RAM
8
NVMe
50
Traffic
4 TB
Prędkość
1000 Mbps
VPSsmart
koszt
19,90 *
region
CPU
6
RAM
16
NVMe
100
Traffic
8 TB
Prędkość
1000 Mbps
VPSultra
koszt
38,90 *
region
CPU
8
RAM
32
NVMe
200
Traffic
16 TB
Prędkość
1000 Mbps
VPSpro
koszt
57,90 *
region
CPU
9
RAM
48
NVMe
300
Traffic
24 TB
Prędkość
1000 Mbps
VPSpremium
koszt
76,90 *
region
CPU
10
RAM
64
NVMe
400
Traffic
32 TB
Prędkość
1000 Mbps
* Ceny nie zawierają podatku VAT
NL city

Wynajem serwera VPS w Holandii od Fotbo

Wynajem serwera VPS w Holandii oferuje szereg istotnych korzyści. Centrum danych, które aktywnie wspiera inicjatywę Gaia-X, chroni europejskie wartości, w tym suwerenność danych. Jest to standard bezpiecznej infrastruktury chmurowej zgodnej z wymogami UE. Wszystkie dane klientów przechowywane są w lokalnych, ściśle kontrolowanych środowiskach. Centrum nie korzysta z zewnętrznych usług w chmurze. Wymagania dotyczące przetwarzania danych osobowych klientów są jeszcze bardziej rygorystyczne niż te wymagane do spełnienia standardów RODO i certyfikacji ISO. Usługi kolokacji świadczone przez Serverius regularnie audytowane są zgodnie z normami ISO i NEN w zakresie bezpieczeństwa informacji BSI.
Co otrzymuje użytkownik decydujący się na zakup VPS w Holandii
  • Unikalne adresy IP, w tym IPv4 i IPv6
  • Zaawansowane mechanizmy filtrowania ruchu
  • Kontrola nad systemem DNS
  • Pełna kontrola nad serwerem

Kup serwer VPS w Holandii 67% taniej

Szukasz najlepszego VPS? Porównanie VPS — oferty liderów rynku. Różnica jest wyraźna, wybór jest oczywisty!
€/Mon
1 CPU/2 RAM/30 GB SSD
AWS
€/Mon
1 CPU/2 RAM/50 GB SSD
DigitalOcean
€/Mon
1 CPU/2 RAM/55 GB SSD
Vultr
€/Mon
1 CPU/2 RAM/12 GB NVMe
Fotbo

Nasze centrum danych w Holandii

ISO 27001

Posiada certyfikaty ISO 27001 i NEN 7510.

100%

Centrum danych Serverius to prywatna holenderska firma, która działa na rynku od ponad 12 lat.

10 lat

Ponad 10 lat stabilności finansowej i rezerwy finansowe przekraczające 40% potwierdzają niezawodność najwyższej jakości usług centrum danych.
nl data centre 1
nl data centre 2
nl data centre 3
nl data centre 4

Bezpieczeństwo

Dostęp do sprzętu możliwy jest wyłącznie za zgodą klienta. Certyfikat PCI-DSS dodatkowo potwierdza wiarygodność centrum – zaświadcza, że dane płatnicze kart plastikowych mogą być tu bezpiecznie przetwarzane i gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa.

Niezawodność energetyczna

Centrum danych w Holandii wyposażone jest w zaawansowaną infrastrukturę i charakteryzuje się wysokim poziomem rozwoju technologicznego. Ma już ponad 8 lat stabilnej pracy z zasilaniem awaryjnym 2N zapewniającym 100% dostępności. Centrum danych posiada zielone certyfikaty gwarantowanej holenderskiej energii wiatrowej, jak również niezależną sieć energetyczną dla SDC1 i SDC3. Przeprowadzane są regularne inspekcje z dodatkową diagnostyką termiczną.

Ochrona przeciwpożarowa

Ochrona przeciwpożarowa Serverius wykorzystuje systemy wykrywania pożaru HSSD, optyczne czujki dymu i lasery dymowe. Systemy FirePro®/IG55 wdrażane są w celu skutecznego gaszenia ognia. 30-minutowe ściany ognioodporne są w stanie powstrzymać rozprzestrzenianie się ognia przez 30 minut. W obiekcie dostępne są również przenośne gaśnice CO² i gaśnice pianowe.

Chłodzenie serwerów

Centrum danych wykorzystuje zasadę zimnego korytarza, a także naturalne chłodzenie pośrednie w celu utrzymania optymalnej temperatury sprzętu (20-26°C). Efektywność wykorzystania energii (PUE) wynosi zaledwie 1,2. Centrum posiada rezerwowe systemy chłodzenia, które mogą kompensować awarię jednego z nich (N+1). Zapewnia to niezawodność i zapobiega przestojom spowodowanym awariami systemu chłodzenia.

Kup serwer VPS w Holandii 48% bardziej produktywny

Wyniki są, wybór jest na korzyść FOTBO.

Systemy operacyjne dla VPS

Windows16, 19, 22
CentOS8, 9
Debian10, 11, 12
Ubuntu20.04, 22.04, 23.04, 23.10
Rocky Linux8, 9
AlmaLinux8, 9
Wynajem serwera wirtualnego przydaje się na różne cele – od rozwoju i testowania po hosting aplikacji i danych. Każdy serwer może mieć własną konfigurację i charakterystykę. Możesz wybrać serwer VPS z systemem operacyjnym Windows, Debian, Ubuntu lub Centos OS.

Zlokalizuj nasze serwery VPS w innych regionach

Monkey NL
VPS w HolandiiCentrum danych w Holandii znajdują się w Serverius – jednym z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie centrów danych w UE. Centrum posiada kompletną infrastrukturę IT i certyfikat TIER III+.
Monkey PL
VPS w PolsceCentrum danych w Polsce. Certyfikowany poziom niezawodności, standardy ISO 27001, NEN 7510. Błyskawiczne łącze, stabilna infrastruktura, wsparcie techniczne 24/7.ZAMÓW
Monkey Empty
W projekcie jest jeszcze 9 regionówFOTBO to młody, ale szybko rozwijający się projekt. Nieustannie poszukujemy nowych możliwości rozwoju i ulepszania naszych usług. Korzystamy tylko z niezawodnych europejskich centrów danych. Wybieramy centra danych posiadające certyfikat TIER III+. Z dużym doświadczeniem, dużą liczbą klientów. Wysoki poziom i wysoka odporność na awarie.
Skorzystaj z rozwiązań Fotbo: inwestuj mniej, zarabiaj więcej

kup serwer od 2.90 €

ZAMÓW
vds